Přijďte si zazávodit nebo zafandit na SpaRun v sobotu 11.7.

spa run 11_7_2015SpaRun 2015

Třetím rokem pořádá TJ Sokol Mariánské Lázně ve spolupráci s AC Mariánské Lázně běžecké závody v centru Mariánských Lázní.
Start a cíl je na atletickém stadionu. Trasa vede lázeňskými parky, kolem kolonád až ke Zpívající fontáně a zpět. Silniční doprava je na potřebných místech uzavřena. Každoročně závod přiláká běžce nejen z celé České Republiky, ale i ze zahraničí, např. z USA, Ruska, Německa, Slovenska nebo Holandska. Na trase jsou 2 občerstvovací stanice, v cíli závodníci obdrží občerstvení. Startovné je 100,- Kč při platbě online. Vítězové dostávají
každoročně hodnotné ceny, např. víkendové pobyty ve 4* a 5* hotelech, lázeňské procedury, sudy piva nebo vouchery na nákup sportovního zboží.

Velký význam je přikládán také dětským závodům. Děti běží dvě tratě (1000 a 1400m)
a vyhlašuje se více věkových kategorií. Děti neplatí startovné a každé obdrží v cíli dárek.

Letos budou závody obohaceny o bohatý doprovodný program – divadlo a dílny pro děti, výstava prací žáků GOA a ZUŠ Mariánské Lázně, vystoupení kapel atd.
To vše bez vstupného.

Web závodu

Příspěvek byl publikován v rubrice Závody. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše emailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>