Jaroslav Bába se představil v Mariánských Lázních.

     V rámci atletického mítinku XXXII. ročník Memoriálu Hany Trejbalové, IX. ročník memoriálu Jarise Alexy, se na tartanovém oválu v areálu Viktoria v Mariánských Lázních představily české atletické hvězdy. Do každé z disciplín se podařilo pořadatelům získat velmi kvalitní závodníky, kteří patří ke špičce v České republice.
Ve skoku vysokém zvítězil Jaroslav Bába výkonem 205 cm. Jaroslav Bába se 4x zúčastnil LOH, v roce 2004 na OH v Aténách vybojoval bronzovou medaili. Je 10-ti násobným mistrem České republiky ve skoku vysokém pod otevřeným nebem. Jeho osobní rekord a zároveň rekord České republiky rekord je 236 cm, v hale skočil dokonce 237 cm. V běhu na 1500 m doběhl na 1. místě Jan Friš z Dukly Praha v čase 3:54,43. Jan Friš je třetím nejlepším běžcem v České republice v této disciplíně. Před ním v tabulkách figurují již jen Filip Sasínek a Jakub Holuša.
Akci pořádal Athletic Club Mariánské Lázně z. s., za podpory města Mariánské Lázně, ve spolupráci se Správou městských sportovišť, p.o., Mariánské Lázně. Partnery akce byly společnosti: Firma Šimánek, Nová Karna, Léčebné Lázně Mariánské Lázně, TDS Mariánské Lázně.

Viktor Borsik_DSC1045

Příspěvek byl publikován v rubrice Memoriál H.T. & J.A.. Můžete si uložit jeho odkaz mezi své oblíbené záložky.

Napsat komentář

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Můžete používat následující HTML značky a atributy: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>